Топ слайдер

Мови

  • Українська
  • Русский

Нові йогурти «Вишня» та «Печене яблуко» - відтепер в асортименті Путильської молочарні!

Для Путильської молочарні вже стало доброю традицією час від часу радувати своїх споживачів новинками. От і настала пора для чергового смачного сюрпризу – презентуємо вам нові йогурти «Вишня» та «Печене яблуко»!

Зустрічайте наші новинки прямісінько з засніжених Карпат!

Ми постійно урізноманітнюємо свій асортимент якісними молочними продуктами, адже прагнемо задовольнити смаки найвибагливіших споживачів. Наш новий йогурт «Вишня» припаде до вподоби поціновувачам літніх фруктових ноток, а любителів нестандартних поєднань приємно здивує витонченість та оригінальність йогурту «Печене яблуко».

Продукція Путильської молочарні народжується в екологічно чистому регіоні Карпат із натурального молока, яке увібрало в себе всю користь та багатство навколишньої природи. Саме тому йогурти «Вишня» та «Печене яблуко» володіють таким особливим та ніжним смаком. Вони виготовляються за традиційною технологією із використанням молочнокислих заквасок та не містять жодних консервантів і штучних барвників. 

Ласуючи нашими новинками, ви не лише отримаєте задоволення, а й зробите крок назустріч своєму здоров’ю. Вони неодмінно стануть чудовим доповненням вашого раціону в якості ніжного десерту, легкого сніданку або ж корисного перекусу.

Скуштуйте нові йогурти «Вишня» та «Печене яблуко» від Путильської молочарні.  Подаруйте собі насолоду та здоров’я, споживаючи натуральну молочну продукцію із самого серця Карпат.

Повний перелік асортименту молочної продукції від ТМ «Путильська молочарня».