Топ слайдер

Мови

  • Українська
  • Русский

Молоко – перший і основний продукт, який вживає людина. Саме воно є символом здорового організму й незамінним елементом у раціоні кожного з нас.

Наше молоко несе в собі всю поживність та насиченість цілющого та пишного гірського різнотрав’я, а також «густого» спокою і тиші, що панує навколо. Карпатські корови контактують виключно з дикою природою та харчуються соковитим букетом натуральних гірських трав. Тварини вживають джерельну воду, їдять рослини, не оброблені пестицидами, і отримують органічні корми, що не містять антибіотиків, гормонів та інших шкідливих речовин.

Продукція виготовляється із цілющого незбираного молока з використанням заквасок чистих молочнокислих культур, які додають продукції чистий молочний смак, консистенцію та еластичність. Щоденно на молочному заводі проводиться дегустація молочної сировини, що в подальшому підтверджується відповідними документами – протоколами випробувань даної продукції.
Ми дотримуємося високого рівня санітарії, особистої гігієни.

Основні принципи, яких міні-завод дотримується у процесі виготовлення продукції:

  1. Продукція ТОВ «Путильська молочарня» виготовляється виключно з незбираного молока без додавання рослинних жирів та інших немолочних компонентів.
  2. Використання заквасок з чистих кисломолочних культур.
  3. Залучення у виробництві молочних продуктів процесів, які не приносять шкоди зовнішньому природному середовищу, здоров`ю людей, здоров`ю і добробуту тварин.

Наша продукція реалізується під марками «Путильська молочарня», «Карпатська молочарня» і представлена широким традиційним асортиментом: сметана, молоко, кефір, ряжанка, сир кисломолочний.
Відчуйте смак домашньої молочної продукції на Вашому столі!