Топ слайдер

Мови

  • Українська
  • Русский

Продукція Путильської молочарні отримала сертифікат ISO 22000 (НАССР)

Компанія «Путильська молочарня» успішно пройшла сертифікаційний аудит та запровадила систему управління безпечністю харчових продуктів відповідно до ДСТУ ISO 22000:2007 та принципів НАССР.

Виготовлення безпечної та натуральної молочної продукції – головний та незмінний принцип роботи нашої компанії. Ми дбаємо про своїх споживачів, тому випускаємо продукти лише з натурального карпатського молока. І тепер їх якість та безпеку засвідчує офіційний документ – сертифікат ISO 22000.

Міжнародний стандарт ISO 22000 та система НАССР – це комплекс жорстких правил та вимог, визнаних у всьому світі. Вони є гарантією того, що будь-який продукт сертифікованого підприємства виготовлений із урахуванням усіх вимог покупців, є якісним та безпечним.

Запровадивши систему НАССР, наша компанія довела, що вона є надійним виробником молочних продуктів, адже контролює кожен етап виробництва:

  • уся сировина при надходженні на підприємство проходить суворий відбір за результатами органолептичних, фізико-хімічних та мікробіологічних досліджень;
  • технологічний процес відбувається на сучасному автоматизованому обладнанні;
  • для кожної стадії виробництва встановлені точки контролю (температура, масова частка вологи, тиск тощо), які постійно контролюються технологами;
  • на фасування відправляється лише та готова продукція, яка успішно пройшла весь комплекс лабораторних аналізів та відповідає стандартам якості;
  • умови та терміни зберігання молочних продуктів на підприємстві суворо дотримуються.

Компанія «Путильська молочарня» - одна із небагатьох в Україні, яка виготовляє молочні продукти виключно з натурального молока. Ми піклуємося про те, щоб наші вироби не лише смакували споживачам, а й дарували здоров’я. Сертифікат ISO 22000 та впровадження системи НАССР – це підтвердження високої якості, безпечності та натуральності нашої продукції.  

Піклуйтеся про здоров’я своєї родини – обирайте натуральні молочні продукти від Путильської молочарні!